Aliexpress Soru ve Cevap Sitesine hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak puan toplayabilir, topladığınız puanlar ile yakında ödüller alabilirseniz. Ayrıca facebook ile de giriş yapabilirsiniz.

kargom başka ülkeye gider mi ?

0 oy
23 gösterim
29 Ocak hasan sordu
arkadaşlar bugun bi ürün aldım aliexpresten ardından başka ürünlere göz atarken birşey farkettim. hani geribildirimlere bakarken sadece türklerin geri bildirimlerini görme seçeneği varya işte bende o kısımda sadece abd nin geribildirimlerini görme açıktı. hemen ayarlara girdim bir baktım siparişlerimi şu ülkeye gönder adlı kısımda abd seçili. ben daha önce cok alısveriş yaptım aliexpressten , uzun zamandır yapmıyorum bu ayarı da ben yapmadım. aldıgım urunun teslımat bılgılerınde turkey yazıyor ama amerıkaya falan gıtmez dimi ?

1 cevap

0 oy
21 Şubat yusuf cevapladı
bildiğim kadarıyla  olmaz çünkü siz acık adreste ülkeyi yazarsanız satıcı o ülkeye göre gönderim yapar yani türkiye ise türkiye ulasır.
Aliexpresscin.com ile aliexpress.com’dan nasıl alışveriş yapılır, aliexpress avantajları ve fırsatları nelerdir öğrenin. Aliexpress Türkçe Destek Sitesi. Aliexpress Türkiye Hoş geldiniz, Aliexpress Türkiye - Aliexpress Türkçe Destek sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
aliexpress türkçe destek
...