Aliexpress Soru ve Cevap Sitesine hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak puan toplayabilir, topladığınız puanlar ile yakında ödüller alabilirseniz. Ayrıca facebook ile de giriş yapabilirsiniz.

dispute açmama rağmen bir sonuç elde edemedim ne yapmalıyım?

0 oy
18 gösterim
16 Ocak misafir sordu
iyi günler ben aldığım ürün gümrüğe takılınca ürünü hiç teslim almadan geldği adrese  geri iade ettim.satıcı anlaşma teklif etti indirim yapmayı yada gümrük ücretinin yarısı ödemeyi falan telkif etti ama ben kabul etmedim çünkü gelen paket bana istediğim ürünün sığamıyacağı kadar küçük geldi bende satıcıya bunu sordum resımdekının aynısı desede resımde 2 katlı duran ürününün aslında tek katlı oldugu oldugunu ona kendı sıtesınd kulladığı ürün fotografından işaretlereyerek ona resim attım satıcıda tek kaltlı oldugunu kabul ettı neyse dispute açtım tam iade istedim sonra dispute süresi doldu ve dispute finished yazısı çıktı bana herhangibir mail vs. gelmedi bende anlaşmazlığı kendir bitirmiş gibi mi olurum diye dispute finished yazısına kıtlamadım henüz ne yapmalıyımyarıdımcı olursanız sevinirim

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Aliexpresscin.com ile aliexpress.com’dan nasıl alışveriş yapılır, aliexpress avantajları ve fırsatları nelerdir öğrenin. Aliexpress Türkçe Destek Sitesi. Aliexpress Türkiye Hoş geldiniz, Aliexpress Türkiye - Aliexpress Türkçe Destek sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
aliexpress türkçe destek
...