Aliexpress Soru ve Cevap Sitesine hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak puan toplayabilir, topladığınız puanlar ile yakında ödüller alabilirseniz. Ayrıca facebook ile de giriş yapabilirsiniz.

Para iadesi bakın lütfen

0 oy
9 gösterim
9 Kasım 2017 Gökhan sordu
9 Kasım 2017 yeniden gösterildi

Merhaba değerli arkadaşlar ilk defa aliexpressten 26 ekim tarihinde iki adet çanta sipariş ettik toplamda 286 küsür bir rakam tuttu satıcı kargo takip numarası verdi ama ilk 3-4 gün kargo takip numarası hatalıydı sonraki günlerde kargo takip numarası aktif oldu PostNL aracılıgıyla gönderilen ürün 30 ekimden bu yana hiçbir değişiklik olmadan taşıma halinde diye görünüyor bende bu durumdan rahatsız olup anlaşmazlık açtım tam para iadesi isteyip satıcı anlaşmazlığı kapatıp 2 hafta bekle diyor eğer ürün eline ulaşmaz ise ozaman para iadesi yaparız diyor ama bu durumdan gerçekten çok sıkıldım. Tecrübeli arkadaşlar anlaşmazlığı sizce kapatmalımıyım ? Eğer satıcı para iadesini kabul etmez ise nasıl bir yol izlerim ve şayet para iadesi kabul ederse ve ürün sonradan elime yetişirse nasıl bir yol izlerim ozaman lütfen yardımcı olurmusunuz saygılar.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Aliexpresscin.com ile aliexpress.com’dan nasıl alışveriş yapılır, aliexpress avantajları ve fırsatları nelerdir öğrenin. Aliexpress Türkçe Destek Sitesi. Aliexpress Türkiye Hoş geldiniz, Aliexpress Türkiye - Aliexpress Türkçe Destek sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
aliexpress türkçe destek
...