Aliexpress Soru ve Cevap Sitesine hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak puan toplayabilir, topladığınız puanlar ile yakında ödüller alabilirseniz. Ayrıca facebook ile de giriş yapabilirsiniz.

Siparişim neden elime ulaşmıyor

0 oy
31 gösterim
19 Ekim 2017 Ersü Öztaş Arhan sordu
RK827715419CN takip nolu siparişimi vereli yaklaşık 2 ay olacak. Sipariş hala elime ulaşmıyor. Takip ettiğimde ise transit durumunda 09.11.2017 ye kadar elinize ulaşmazsa destek ekibiyle iletişime geçiniz deniyor. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

1 cevap

0 oy
24 Ekim 2017 misafir cevapladı
Bende 04 .10.17 verdim Türkiye'ye giriş bile yok daha Info @ptt ye şikayette bulundum hemen döndüler giriş Türkiye'ye olmamış turkey post hızlı derler 20 günde gelmeyen bı ürün nasıl hızlı oluyor anlamadım parasını teslim edince alsınlar o zaman
Aliexpresscin.com ile aliexpress.com’dan nasıl alışveriş yapılır, aliexpress avantajları ve fırsatları nelerdir öğrenin. Aliexpress Türkçe Destek Sitesi. Aliexpress Türkiye Hoş geldiniz, Aliexpress Türkiye - Aliexpress Türkçe Destek sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
aliexpress türkçe destek
...